מבני תשתיות

שימוש נפוץ למבנה המודולרי הוא מבני תשתיות שונים כגון: מבנה שומר, ביתן תקשורת, ביתן חשמל, ועוד. מבנה יביל הוא לחלוטין פתרון זול, מהיר ואידיאלי לצרכי תשתיות.

גם בתחום התשתיות מבנה מודולרי יכול להיות נייד או קבוע. ישנם מבני תשתיות המצריכים שליטה נרחבת בטמפרטורה ובלחות, גם במצבים אלו למערכות המודולריות דרכים יעילות וחכמות העומדות בדרישות אלה:
מבנה שומר למשל נדרש לתכננו כך שיהיה מרווח לשימוש, עם זאת הוא אופטימלי במקום שהוא דורש. חלונות מכל עבר כדי לאפשר ראות 360 מעלות של השומר.
בנוסף אפשר לשלב בתוכו, כאשר הגודל מתיר, יחידת שירותים עם כיור כלולה.

מבנה נייד לתשתיות מתאים לשימוש גם כחדר לחוות שרתים ומרכז נתונים. הוא מעוצב בהתאם ועונה על כל דרישות החומרה של חדרי בקרה, בעל רמות גבוהות של הגנה מאש ומים.

מבנה תשתית תקשורת או חשמל – יכול להיות מתוכנן עם תקרה נמוכה וצריך להכיל את מקום מתאים לציוד וכן אספקה מתאימה של נקודות תקשורת וחשמל לפי הצורך.
במידת הצורך ניתן לשלב חלון שירות וכן הכנה למזגן.

החלקים המודולריים המרכיבים את המבנה ניתנים לפירוק ולשימוש מחודש, מה שמקטין את הביקוש לחומרי גלם ומצמצם את כמות האנרגיה שיש להשקיע על מנת לענות על הצורך החדש. במילים אחרות: ניתן להסב מבנה מודולרי בעתיד לשימושים נוספים במהירות ובמחירים נמוכים.

נשמח לתכנן עבורכם מבנה שיתאים לשימוש שלכם , בגודל ובפתחים.

מחפש מבנה נייד למכירה? רוצה לשוחח עם נציג שיעזור לך למצוא פתרון?
מלא/י את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם

אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון חוקי

אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

Invalid Input